Dbaj o serce

Akcja „Servier dla Serca” organizowana jest przez firmę Servier Polska od 2003 roku, przez ostatnie kilkanaście lat Kardiologiczna Poradnia Servier odwiedziła 60 miast (wiele z nich kilkukrotnie) a z bezpłatnych badań układu krążenia, skorzystało ponad 41 000 pacjentów. Wielokrotnie więcej objętych zostało kompleksowym programem edukacyjnym.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4.6]

Najbliższe akcje, w których będziesz mógł zbadać cholesterol, ciśnienie, wagę, obliczyć BMI oraz uzyskać poradę lekarza specjalisty.

Safe AQ UG. Glukometr z pomiarem kwasu moczowego. Dwa testy jednocześnie, z jednej kropli krwi.

2 thoughts on “Dbaj o serce

  1. Super sprawa z tymi społecznymi akcjami pomiaru cholesterolu, byłem zbadałem się i dowiedziałem że mam za wysoki cholesterol. Czas na zmiany stylu życia.

  2. Byłam na akcji organizowanej podczas świtowych dni serca w krakowie, na stoisku firmy servier, super sprawa z tym pomiarem cholesterolu, ale po raz pierwszy robili mi także z jednego nakłucia pomiar dobrego cholesterolu HDL i glukozy z palca, byłam w szoku że takie urzdzenia są dostępne. Szkoda że tylko na akcjach organizowanych okazyjnie a nie na stałym wyposażeniu naszej przychodni.

Comments are closed.